Impresie 1 van Ir. Op den Kampstraat 6 , Brunssum
Impresie 2 van Ir. Op den Kampstraat 6 , Brunssum
Impresie 3 van Ir. Op den Kampstraat 6 , Brunssum

Ir. Op den Kampstraat 6

6441 AS Brunssum
€ 319.000,- k.k.
Appartement
Soort object
94 m²
Woonoppervlakte
n.v.t.
Perceeloppervlakte
5
Aantal kamers

IN HET CENTRUM GELEGEN ROYAAL APPARTEMENT OP DE 1e VERDIEPING VAN RESIDENTIE VIJVERPARK MET RUIM BALKON, 3 SLAAPKAMERS, BADKAMER EN EEN GEWELDIG UITZICHT OP HET VIJVERPARK.
BERGING OP BEGANE GROND. ENERGIELABEL B.

Dit appartement is gebouwd in 1977 en ligt midden in het centrum van de gemeente Brunssum met alle voorzieningen op loopafstand (supermarkt, winkels, restaurants, gemeentehuis, ziekenhuis met apotheek en het prachtige Vijverpark). De bereikbaarheid is prima en in de nabijheid zijn ook diverse buslijnen bereikbaar (Heerlen, Sittard-Geleen, Schinveld etc).

BEGANE GROND:
Gezamenlijke entree met trappenhuis, bellentableau, brievenbussen, liftinstallatie, fietsenstalling en privé-berging (circa 6,5 m2).

1e Verdieping:
Galerij met cv-berging (hier hangt de gehuurde CV ketel)
Entree/hal met plavuizen, meterkast, separaat geheel betegeld toilet met fonteintje en toegang tot de woonkamer met open keuken met moderne inbouwkeuken compleet met apparatuur, de berging en de 3 slaapkamers.
De woonkamer (4.80/3.14*10.30m) is voorzien van een parketvloer, airco/inverter en heeft een grote raampartij met deur naar het grote balkon (1.70/3.00*4.80/9.98m) met elektrische zonneweringen, tegelvloer en is gelegen op het zuidoosten. Aansluitend aan de woonkamer bevindt zich de nette open keuken (3.14*2.40m) met een U-opstelling voorzien van de navolgende apparatuur: inductiekookplaat - wasemkap - koelkast - combi-oven/magnetron en vaatwasser.

Middels de hal is er ook toegang tot de 3 slaapkamers en de badkamer:
Slaapkamer 1 (4.80/2.00*2.93/3.88m*m) voorzien van vloerbedekking, airco/inverter;
Slaapkamer 2 (2.09*3.87m) voorzien van vloerbedekking;
Slaapkamer 3 (1.58/2.61*3.87/2.37m) voorzien van vloerbedekking
De badkamer (2.26*2.50m) is geheel betegeld en voorzien van een douche, vaste wastafel, witgoedaansluiting en radiator.

BIJZONDERHEDEN:
- het appartement heeft een B label;
- het appartement heeft hardhouten kozijnen en grotendeels dubbele beglazing;
- inpandige fietsenstalling op de begane grond en een privé berging;
- Het complex heeft een liftinstallatie;
- een actieve VVE;
- voorschot VVE € 150,17;
- CV ketel is gehuurd;
- prachtig vrij uitzicht op het vijverpark.

De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen 2 weken nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als ook verkoper wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (schriftelijkheidsvereiste).

Alle door ons kantoor verstrekte informatie omtrent onroerende zaken, moet beschouwd worden als een uitnodiging om in onderhandeling te treden, en is geheel vrijblijvend! Aangegeven maten zijn slechts bij benadering. Aan deze beperkte info kunnen geen rechten worden ontleend. Indien c.v.ketel en/of warmwatervoorziening een huurtoestel is, dient koper de huurovereenkomst over te nemen.
Een (eventueel) bijgevoegde plattegrond dient uitsluitend als globale indicatie/visualisatie. Hieraan kunnen uitdrukkelijk tevens geen rechten worden ontleend.

Overdracht
  • Status Beschikbaar
  • Vraagprijs € 319.000,- Kosten koper
  • Aanvaarding In overleg
Bouwvorm
  • Soort object Appartement
  • Soort woning n.v.t.
  • Type woning n.v.t.
  • Woning kenmerk n.v.t.
  • Bestemming n.v.t.
  • Soort dak Plat dak
  • Dak bedekking Bitumineuze dakbedekking
  • Bouwjaar 1977
  • Bouwjaar toelichting n.v.t.
  • Bouwvorm Bestaande bouw
  • Ligging In centrum
Oppervlakte & inhoud
  • Aantal kamers 5
  • Aantal slaapkamers 3
  • Aantal woonlagen 1
  • Aantal garages n.v.t.
  • Woonoppervlakte 94 m²
  • Gebruiksoppervlakte overige n.v.t.
  • Perceeloppervlakte n.v.t.
  • volume 335
Energie
  • Energieklasse B
  • Energie einddatum 2030-09-28
  • Verwarming Cv ketel
  • Warmwater Cv ketel
  • Isolatie Dubbel glas
  • C.V-ketel Intergas via volta
  • C.V.-ketel bouwjaar n.v.t.
  • Combieketel ja
  • Brandstof Gas
  • Eigendom Huur
Buitenruimte
  • Perceeloppervlakte n.v.t.
  • Ligging In centrum
  • Parkeeroptie Openbaar parkeren, Parkeervergunningen
  • Parkeerplekken n.v.t.
Tuin
  • Tuin Geen tuin
  • Hoofdtuin n.v.t.
  • Tuin windrichting n.v.t.
  • Oppervlakte n.v.t.
  • Kwaliteit tuin n.v.t.
Berging
  • Berging type Inpandig
  • Berging voorzieningen n.v.t.
  • Berging isolatie n.v.t.
  • Berging aantal n.v.t.
  • Berging oppervlakte n.v.t.
Garage
  • Garage voorzieningen n.v.t.
  • Garage isolatie n.v.t.
  • Garage aantal n.v.t.
  • Garage oppervlakte n.v.t.
  • Garage lengte n.v.t.
  • Garage breedte n.v.t.
Marketing
  • Publicatiedatum n.v.t.
Open dagen
  • Geen open dagen gepland